| ورود |
سال1397 (حمایت از کالای ایرانی)

اخبـــار

خدمات صادقانه ناوگان تاکسيراني شهر ارومیه در روزهاي برفی و یخبندان

خدمات صادقانه ناوگان تاکسيراني شهر ارومیه در روزهاي برفی و یخبندان

نویسنده: اپراتور سایت/پنجشنبه, 05 اسفند,1395/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

مدير عامل سازمان مديريت و نظارت بر تاكسيراني شهرداری ارومیه از تدابير ويژه تاکسيراني براي روزهاي باراني و برفي خبر داد و گفت: اين سازمان با توجه به پيش‌بيني‌هاي هواشناسي استان در خصوص بارش نزولات آسمانی در روزهاي اخير و روزهاي آتي هماهنگي‌هاي لازم را با نيروهاي بازرسي و مسئولين خطوط جهت حضور كليه تاكسي‌هاي تحت پوشش سازمان انجام داده است.
به گزارش روابط عمومي سازمان تاکسيراني، معصوم زاده افزود: رانندگان ناوگان تاکسيراني ارومیه جهت ارائه خدمات هر چه بهتر و مطلوب‌تر به شهروندان با تشکیل گروه بحران که شامل 500 راننده تاکسی مجهز به زنجیر چرخ رایگان از سوی سازمان گردیده اند در روزهاي برفي و یخبندان در مسیرهای تعیین شده از ساعات اوليه صبح فعاليت خود را آغاز مي کنند و تا پاسي از شب فعال هستند.
وي با بيان اينکه در روزهاي باراني، بازرسان و گشت هاي سازمان تاکسيراني حضوري جدي و ملموس در سطح شهر خواهند داشت.تأکيد کرد: گشت‌هاي بازرسي سازمان از ابتداي روز در سطح شهر به گشت و بازرسي مي پردازند و بازرسي از نحوه ارائه خدمات تاکسي هاي گردشي و مسيري در دستور کار قرار گرفته است.
مديرعامل تاکسيراني ارومیه با تأکيد بر اينکه اخذ کرايه اضافي از مسافران در روزهاي برفي و باراني نيز نبايد به هيچ وجه انجام گيرد، افزود: شهروندان در صورت مشاهده هرگونه تخلف در اين راستا و همچنين عدم خدمات رساني تاکسي هاي سطح شهر با بازرسان گشت تاکسيراني مستقر در شهر مطرح و يا از طريق شماره تلفن 32359995-32341320 و یا با شماره سامانه پیام کوتاه 30005289مراتب را به سازمان تاکسيراني اعلام کنند.
معصوم زاده ضمن تقدير از رانندگان فعال ناوگان عظيم تاكسيراني ارومیه ، بيان داشت: تاكسيراناني كه در خطوط مربوطه بنا به دلايل غيرمعقول حاضر نشده و غيرفعال باشند به كميته انضباطي سازمان معرفي و برخورد قانوني به عمل خواهد آمد.

 

تعداد نمایش ها (137)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x
آمار بازدید
دی ان ان