| ورود |
Search
سال1397 (حمایت از کالای ایرانی)

اخبـــار

پیام تبریک مهندس بهنام بشارت به مناسبت فرارسیدن عید سعید فطر

پیام تبریک مهندس بهنام بشارت به مناسبت فرارسیدن عید سعید فطر

نویسنده: اپراتور سایت/پنجشنبه, 24 خرداد,1397/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

مهندس بهنام بشارت رییس اداره تاکسیرانی شهرداری ارومیه در پیامی عید سعید فطر را به همه مسلمانان در سراسر جهان و علی الخصوص خانواده بزرگ حمل و نفل عمومی تبریک گفت.

متن کامل پیام به این شرح است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

عید رمضان آمد و ماه رمضان رفت                        صد شکر که این آمد و صد حیف که آن رفت

 

ماه رمضان، ماه عبادت، ماه نزول قرآن، ماه ذکرخدا به پایان رسید. خوشا بر آنان که در این ماه مبارک توشه‌ای از تقوی برگرفتند و خانه آخرت خویش را آباد کردند. همان بندگان مؤمنی که با روزه‌داری، تلاوت قرآن و اقامه‌ی نماز همراه و هم‌نفسشان در این ایام مبارک بود. امیدواریم خداوند منان به کرم بی‌منتهای خود ما را در زمره‌ی این بندگان خالص قرار دهد. 

عید فطر روز تولد دوباره انسان و فصل تازه شکفتن ایمان در روح و جان های پاک و بیدار است. عید فطر، عید فطرتهای روشنی می باشد که پس از گذشت ماه مبارک رمضان در نخستین روز ماه شوال اجر و پاداش خود را تنها در قرب الهی جستجو می کنند. روزی است که انسان به فطرت پاک خود باز می‏گردد و به شکرانه این نعمت بزرگ و بی کران، به ستایش باری تعالی پرداخته و زنگار گناه را از آئینه روشن قلب و جان می زداید.

بر خود لازم می دانم حلول عید سعید فطر، نماد برجسته رهایی از قیود مادی و عروج در فضای رحمت و آرامش الهی را به همه مسلمانان در سراسر جهان و علی الخصوص همکاران خود و خانواده بزرگ حمل و نقل عمومی شهرداری ارومیه تبریک عرض نموده و استمرار خالصانه بندگی پروردگار متعال و مهربانی و همدردی با بندگان پروردگار را مسئلت می نمایم.

 

بهنام بشارت

ریس اداره نظارت بر تاکسیرانی و حمل و نقل وبارو کالا

تعداد نمایش ها (65)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x
آمار بازدید
دی ان ان